Merkez Teknoloji ye Ho Geldiniz

MERKEZ TEKNOLOJİ

Navigation
media

Hali hazırda serinin uygun fiyatlı modeli Galaxy S10e olsa da, Samsung’un daha uygun fiyatlı bir model üzerinde daha çalıştığı belirtiliyor. Galaxy A91 ile benzer özelliklere sahip olması beklenen cihazın detayları ortaya çıktı.

Galaxy S10 Lite özellikleri belli oldu

Galaxy S10 Lite, Galaxy A91 ile benzer şekilde 45W hızlı şarj desteğine sahip. Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisinden güç alan telefon 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile geliyor.

Samsung Galaxy S10 serisi güncelleme aldı - ShiftDelete.Net

MicroSD kart desteği ile hafızayı artırmak mümkün. Arka tarafta 48 Megapiksel çözünürlüğündeki ana kameraya, 12 Megapiksel çözünürlüğünde ultra geniş açılı kamera ve 5 Megapiksel derinlik algılama sensörü eşlik edecek.

Ön tarafta 32 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alıyor. 45W hızlı şarj desteği sayesinde cihazın 4500 mAh’lık bataryası oldukça kısa sürede şarj olabilecek. 6.7 inçlik ekranın Full HD+ çözünürlük sunması bekleniyor.

Donanımı dikkate aldığımız cihazın “Lite” olarak isimlendirilmesi biraz garip. Amiral gemileri ile benzer bir donanıma sahip olan telefonun çıkış tarihi ve fiyatı henüz bilinmezliğini koruyor.

https://shiftdelete.net/samsung-galaxy-s10-lite-ozellikleri-ortaya-cikti

Comments: 1

Anna Key 01-09-2015 20:52
Pellentesque in venenatis leo, vel feugiat libero. Nullam at erat a nisi tristique ultrices. Curabitur sollicitudin mauris sed leo gravida tempus.

Leave a Reply

Your email address cannot be published. Required fields are marked*